Nabídka ubytování


V současné době poskytujeme naše služby ve třech ubytovacích zařízeních, z nichž dvě jsou umístěna v Krkonoších Horní Malé Úpě a jedno v Českém Ráji v blízkosti vesnice Tatobity. Dovolte abychom vám krátce představili i tato zařízení:


Pension Jeřabinka - Krkonoše Malá Úpa: tento rodinný pension provozujeme od roku 1997 je8za na slově rodinný si velice zakládáme! Jsme totiž přesvědčeni, že základem spokojenosti našich hostů je příjemné domácí prostředí a naprostá pohoda. A abychom mohli mít 100% jistotu, že vše klape, tak jak má - připravujeme si vše sami - Eva tedy obsluhuje v bufetu, ubytovává, uklízí, vyřizuje objednávky a Petr zase nakupuje, udržbaří, v zimě topí a v neposlední řadě vše koordinuje.


Chata Kateřina - Krkonoše Malá Úpa: 03

Naše nejnovější ubytování na Pomezních boudách se nachází 300m. od Jeřabinky.
Jedná se o 4 plně vybavené apartmány s vlastním soc. zařízením, vybavenými kuchyňkami, TV. a společenskou místností.
Je zde vlastní vaření bez možnosti zajištění stravování. Hostům je k dispozici oplocená zahrada. V létě s možností grilování, posezení u ohniště, houpačkou. A v zimě je k dispozici sauna s výběhem do zahrady (placená služba- mimo cenu ubytování). Zastávka sibusu přímo před chalupou. Parkování v zimě na centrálním parkovišti a v létě u chalupy.

Chaloupka V ráji - Český Ráj Tatobity: naprosto jedinečnávra12 chaloupka-roubenka v úžasné přírodě, jakou nabízí jedině Český ráj. Díky neskutečnému množství přírodnícha historických památek v max. okruhu do 30km. není možné zvládnout vše během jediného týdne. Pozor však: chaloupka bývá max. do konce ledna s předstihem zarezervována na celé letní prázdniny! Takže komu toto místo učaruje, pamatujte na včasnou rezervaci. 


 
" Přijďte k nám pobejt "

 

Foto okolí - klikni

120x60v-doporucuji