Kateřina

Apartmány Kateřina se nachází 400m. od centra obce. V zimě nutné parkovat na placeném centrálním parkovišti. Po předchozí dohodě s majitelem je možné zajet k chalupě vyložit a naložit zavazadla. Mimo zimní sezónu se parkuje přímo u chalupy.

Chata je nekuřácká. V chatě také bydlí majitelé, kteří nijak hosty neruší, pouze mají společný vchod. Stejně tak hosté nijak neruší majitele, kteří mají bytovou jednotku dostatečně stranou apartmánům a společenské místnosti, kde se hosté většinou schází.


V chatě Kateřina jsou k dispozici celkem 4 apartmány. Každý apartmán má svůj název.
Apartmán KUBA: 5ti lůžkový apartmán s dvěmi ložnicemi (3+2) a obývací kuchyňkou s TV. Dále je zde předsíňka a do modra laděné soc. zařízení. Výhled z pokojů je směrem k Pomezním boudám.
Apartmán ANČE: 6ti lůžkový apartmán se dvěmi ložnicemi (4+2) a obývací kuchyňkou s TV. Dále je zde předsíňka a do fialova laděné soc. zařízení. Z tohoto apartmánu je nádherný výhled na Sněžku a Pomezky.
Apartmán HAJNEJ: Tento do zelena laděný nejmenší 3-lůžkový apartmán je složen z malé předsíňky, pokoje s kuchyňským koutem, TV. a soc. zařízením. Výhled je zde do údolí směrem ke kostelu.
Apartmán KRAKONOŠ: Tento do zelena laděný apartmán se nachází v přízemí domu. Má ložnici s 2-lůžkovou palandou a obývák s rozkládacím 2-lůžkovým gaučem. Součástí tohoto pokoje je i kuchyňský kout a TV. Předsíňku a soc. zařízení. Výhled pak směrem do zahrady a na Sněžku.
Všechny kuchyně mají: lednici, 2plotýnkový sporák, el.troubu. Hostům jsou k dispozici ručníky, utěrky, jar, toaletní papír.
wifi
Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Chata je nekuřácká.

KUBA

ANČE

HAJNEJ

KRAKONOŠ

klikni na foto pro detail

V blízkém okolí - obchod (otevřený denně), infocentrum, víceúčelová sportovní hala (300m.) - velká hala na tenis, fotbal, ricochet, sauna, whirpool, posilovna, boowlingový bar, minigolf. V létě ideální místo pro horskou turistiku a cyklistiku. Pro rodiny s dětmi je v Malé Úpě 17km. dlouhá pohádková stezka. V infocentru se vyzvednou brožurky do kterých děti obkreslují obrázky z prolézaček na jednotlivých zastavení. Po vybarvení všech obrázků dostanou upomínkový maloúpský groš. V zimě je možnost lyžovat v areálu na Pomezkách nebo u kostela. Zastávka skibusu přímo před chatou. Skibus jezdí oběma směry v pravidelných intervalech a pro lyžaře je zdarma.